עשי מנוי לעיתון לאישה

וקבלי חודש חינם!

מלאי פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

 סמן לקבלת הטבה של קפה ומאפה ממפעל הפיס !

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

מגזין מנטה ������נויים
מגזין מנטה מנויים

קוסמופוליטן מנוי
קוסמופוליטן מנוי

מגזין בלייזר מנ��יים
מגזין בלי��זר מנויים

מנוי go style
מנוי go style

עיתון לאישה מנויים

רוב הסיכויים שאתן מכירות את עיתון לאשה. ��י��ם על עיתון לאשה מנויים מאות אלפי בתי אב בישראל שנהנים מדי שבוע מהחדשות העדכניות ביותר במגוון רחב של ��������������������������������ח������������������������������י����. לע��������������������ת������������������������ן לאשה מנוי��ם ��ן גברים והן נשים מכל השכבות ��סוצי�� אקונומיות ומכל רחבי הקשת הפוליטית. מאז יצא לראשונה לאור בשנת 1947, הפך המגזין ������אשה ��נפ��ץ ביותר בישר��ל ולא בכדי.

עיתון לאשה

כיום לעיתון לאשה מנויים אנשים עם ראש פתוח שצמאים לידע אבל לא מוכנים לוותר על חוויה כיפית ונעימה של קריאה קלילה ומהנה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכיום עיתון לאשה לצד כתבות מרתקות ומעשירות בנושאים הבוערים של העידן שלנו משכיל לשלב תכנים מתרבות הפנאי והבילוי. כמו כן מדי שבוע מ��ורסמים במגזין מתכונים מודרניים, כתבות בנו��א�� טיפוח, אופנה ויופי ואפילו כ��בות שמיועדות לגברים.

ע������תון לאישה מנויים

��קור����ים שעושים מנוי לעיתון לאשה נהני�� מדי ��בוע ממגזין מופ���� שמגיע ��פתח ביתם. עיתון ����אש�� מוביל היום את תחום המגזי��ים בארץ ביד רמה ומכיל כתבות במגו��ן רחב של תחומים כמו גם מדורים קבועים ��מושכים אליהם קוראים רבים מדי שבוע. עיתון לאשה – עיתון כזה שלא ניתן להניח אותו מהיד ברגע שמתחילים לעיין בו.

עיתון ��מקדם נשים

אין כיום בשוק העיתונות הכתובה עוד עיתון שדואג להעצמה הנשית כמו לאשה. תחומים כמו יחסים, זכויות, תרבות הפנאי, נשיות ועוד ועוד מטופלים מדי שבוע בידי המומחים והמומחיות המובילים בתחומם ובסופו של דבר אנחנו מוציאים תחת ידינו בעיתון לא��ה טקסטים איכותיים.

��שו מנוי, שלא תפספסו דבר

מסקר עדכני שנערך בקרב קוראי וקוראות העיתון ע��ל�� כי ישנם אלפי קוראים שמדי שבו�� רוכשים א�� העיתון בדו��נים וברשתות הש��ווק השונות פשו�� משום שהם לא ��ודע���� לכך שמנ��י יכול ל����וך להם ��סף רב. צרו קשר עוד היום עם מחלקת המנויים שלנו כדי שלא תחמיצו אף גיליון בטעות. אנחנו מתחייבים לעבוד ללא לאות כדי לספק לכם את הרמה הגב��הה אליה ����ם רגילים כבר למעלה משי��ים שנה. קריאה נעימה!

עיתון לאישה מנויים - גוגל+

עיתו�� לאישה ��נוייםבפי��סבוקעיתון לאישה מנויים

25%

הנחה!

וחודש מתנה