עשה עכשיו מנוי למגזין בלייזר

וקבל חודש חינם!

 

מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

 סמן לקבלת הטבה של קפה ומאפה ממפעל הפיס !

לקוחות שנרשמו למגזין זה, ה������ע������י��נו גם ��������������מגזינים הבאים:

מנוי מגזין מוטו
מגזין מוטו

מסע אחר
מנויים מסע אחר

דרך האוכל
מנוי ��רך האוכל

מגזי�� אוטו - מ��ו��ים
מגזין אוט�� - מנויים

מגזין בלייזר מנויים

אחרי לא מעט ניס����נות כושלים ��הפיק במדינת היה����ים מגזין גבר��ם ראוי, קם לו בשנת 2001 מגזין בלייזר ות�������� זמן ��������������צר התבסס ������������������������עי����ן המרכזי בת��ום זה. המגזין בליי��ר ש������א���������� את ה������������������שרא������ שלו ������גזינ���� מובילים בתחומ�� שפועלים כבר עשרות ��נ��ם באמריקה כג��ן מקסים,  Esquire ועוד ועוסק בגדול בכל מה שמענ��ין גברים. נושאים כ����ו ספורט, צבא, אלכוהול, הימורים, מכוניות וכיו"ב ��וכים מדי ח��ד�� לכתבות מר��קות בסגנון כתיבה הקרוי ניו ג'ור��ליזם.

מנוי לבלייזר

מפתיע לגלות שכיום ישנם עשרות אלפי קוראים שרוכשים את גיליונות מגזין בלייזר מדי חודש במחיר מלא ברשתות השיווק ובדוכני העיתונים. חשוב לנו לציין שמאחר וקוראים אלה דואגים מדי חודש בחודשו לרכוש את הגיליונות, מוטב להם שכבר יעשו מנוי לבלייזר. מעבר לכך שמי שעושה מ��זין בלייזר ��������וי��ם נה��ה מהטבות ייחודיו�� למנויים, מגזין בלי��זר מנויים חוסך לא מעט כסף שכן הגיליונות נמכרים במחיר מ��זל ומעבר לכ�� זה, המגזין מג���� לסף דל��כם מדי חו��ש, בזמן, ����ו שעון.

מגזין בליי��ר מנויים

מגזין ב��ייזר מאגד בתוכו את מיטב הכותבים שמתמחים איש איש בתח��מו. ההומור הפרוע וסגנון הכתיבה המרת�� הופכים את מגזין לבלי��זר לכזה שלא פשוט ��לל להניח אותו מהידיים מהרגע שמתחילים לקרוא בו. הפופולאריות העצומה שלו שגואה משנה לשנה היא פועל יוצא של האיכות הגבוהה והתכנים המרתקים ששזורים בו מדי חודש. מגזין בלייזר דואג לכם למינון מדויק בין כתבות רציניות ומעמי��ות בנושאים כמו פוליטיקה ויחסים לבין ��דור��ם כיפיים וקלילים כגון ה���� של השכן או תבינו לבד ��מספקים לכם מעי�� מפלט מושל�� מחיי ה��ומיום.

כתיבה אחרת שסוחפת וסוחפת

בניגוד למגזינים יבשים בהם כתבת רכב למשל תעסוק בנתונים ה������כ��יים של מכונית זו או אחרת, מגזין בלי��ז�� מנויים דואג לכתבות שמ��חילות במקום א��ד ולא ב��ו�� היכן ��סתיימו, החוויות האישיות של הכותב, הסגנון הפרוע והחופשי של הכתיבה ��מעל הכל – ההו��ור המשובח שחוטא לעתים באיוול��ת מקסימה מרתקים את כל�� ציבור הקוראים מדי חודש.

��מה אתם מחכים?

במידה ואתם מעוניינים להמשיך ולקרוא את מגזין בלייזר מנויים ותוך כדי לחסוך כמה שקלים מדי חודש, לקבל מתנות מפנקות ולא ��פספס אף גיליון, צרו קשר עוד היום עם מחלקת ��מנויים של ידיעו�� אחרונות, הזמינו מנוי לבלייזר והצטרפו למאות אלפי הקוראים שלא מ������ספסי������ אף גיל��ון, כ�� מגזין בלייזר מנויים, זו התרבות שלנו.

מגזין בלייזר מנויים – בפייסבוק


מגזין בלייזר מנויים

22%

הנחה!

וחודש מתנה